Konkurs na profil w Kronikach


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 7.8/10 (5 ocen)

Konkurs na profil na pewno kojarzy wam się z oceną tego co gracze w profilu mają ale tym razem nie chodzi o to :) Tym razem chodzi o techniczne zabawy, już mówię w czym rzecz.

Profil w KF wygląda następująco:

profilKF2

 

Wraz z 8 aktualizacją kodu gry chciałbym wprowadzić możliwość zmiany wyglądu profilu, który wybierałoby się z kilku wcześniej przygotowanych szablonów. I to właśnie te szablony są przedmiotem tego konkursu. A oto jego zasady:

1. W konkursie może wziąć udział każdy, nie musi być graczem KF

2. Konkurs kończy się 11 października o godzinie 24:00

3. Prace w formie grafiki (printscreen) należy wgrać na serwer img.strefatgf.pl a następnie link wysłać na adres email admin@kf2.pl

4. Praca może przedstawiać gotowy koncept graficzny (powinien on jednak pasować do wyglądu strony), może też być samym schematem z oznaczonymi najważniejszymi elementami (chodzi o ich rozłożenie, zaplanowanie możliwości dodania w przyszłości kolejnych elementów itd.)

5. Wyniki zostaną ogłoszone w tydzień po zakończeniu zbierania prac a trzy najlepsze zdaniem administracji KF zostaną wykorzystane w grze a ich twórcy nagrodzeni.

Jeszcze napiszę o tym co może podwyższyć szanse na zwycięstwo. Sam schemat określający położenia linków, modułów, buttonów w profilu będzie podstawą do oceny jednak można zrobić więcej by podwyższyć swoje szanse. Przede wszystkim można stworzyć własne graficzne elementy, można też stworzyć gotowy szablon (CSS+HTML+Javascript). Można wykorzystać możliwości biblioteki jQuery aby zwiększyć funkcjonalność profilu. Każda jednak taka opcja powinna się potem znaleźć jako oddzielny element na screenszocie przesłanym do nas (powinny się na nim znajdować wszystkie funkcje jakie posiada wasza propozycja).

A teraz o nagrodach. Nagród jest kilka i są to książki:

1. Szymon Wroczek: Piter (Uniwersum Metro 2033)

2. Dmitry Glukhovsky: Czas Zmierzchu

3. Rick Yancey: Piąta Fala

4. Robert Cichowlas, Kazimierz Kyrcz Jr: Efemeryda

5. Eric Nylund: Halo Upadek Reach

6. Uczta lodu i ognia

Na każdego zwycięzcę przypadają dwie książki, pierwsza będzie wybierać ta osoba, która otrzyma pierwsze miejsce, potem ta z drugim i na końcu to co zostanie otrzyma osoba na trzecim miejscu.
Jeśli poza podium znajdą się fajne prace to znajdziemy jakieś nagrody i dla nich. Jeśli będą same fajne prace to wszystkie postaramy się nagrodzić.

Jeśli uczestnik konkursu wygra a gra w KF to otrzyma także 1400 Magicznych Monet do wydania w sklepiku.

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na adres email admin@kf2.pl lub GG 10729637.

Powodzenia :)