Recenzje, patronaty, sukcesy!!

Witajcie,

Dajemy wam kolejne newsy i patronat w ramach Imperium Fantasy, a dokładniej z naszego portalu pisarsko fantazyjnego Kawerna. Dzięki wytężonej pracy redakcji Kawerna uzyskała kolejny patronat medialny nad wznowionym cyklem książek Ewy Białołęckiej, a dokładniej nad Kronikami Drugiego Kręgu w skład którego wchodzi pięć tytułów.

Zapraszamy także do zapoznania się z recenzjami książek: “Kronik czarnej Kampanii” i “Księgi Południa” autorstwa Suchego, “Niewidocznych Akademików” autorstwa Szamajima, “Krew nie woda” autorstwa Sharina, “Łowcy” autorstwa Toxynki, “Światła Pochylenia” autorstwa Sorge i ostatniej tym razem filmowej recenzji, “Jak wytresować Smoka” autorstwa Friji.

Zapraszamy również do zapoznania się z foto galerią ze spotkania z Michałem Krzywickim w Sopockiej Bookarni, a także jego własnej “oryginalnej wersji”. Wypatrujcie na Kawernie kolejnych informacji o spotkaniach z polskimi pisarzami fantasy, takowa informacja pojawi się w tym tygodniu na stronie.

Ostatnią informacją jest rozpoczęty konkurs “Krew nie woda” którego głównymi nagrodami są dwie świeżutkie książki o przygodach Felixa Castora których sponsorem jest wydawnictwo MAG, link do recenzji książki macie podany powyżej. Poniżej macie opis konkursu.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak należy walczyć z demonem? Czy wystarczy kilka nakreślonych w powietrzu znaków, religijne symbole w kieszeni, głęboka wiara a może sama charyzma egzorcysty? Czy zastanawiałeś się jak to jest walczyć z czymś, co pokonało nawet śmierć? Wciel się w postać walczącego z demonami egzorcysty, pożerającego dusze demona lub opętane złą mocą stworzenie! Co oferujemy w zamian? Dwa świeżutkie, pachnące jeszcze drukarską farbą egzemplarze czwartej części opowieści o Felixie Castorze „Krew nie woda”!

Napisz opowiadanie dotyczące wyżej opisanej tematyki mieszczące się w kryteriach:
– 3–5 stron
– czcionka 12 Times New Roman
Prześlij tekst do 31. maja na adres: konkurs@kawerna.pl zamieszczając go w załączniku wiadomości. W tytule maila należy wpisać hasło: Konkurs „Krew nie woda” zaś w treści wiadomości podać swoje dane kontaktowe: pseudo i/lub imię i nazwisko a także mail zwrotny. Autorzy dwóch zwycięskich prac otrzymają egzemplarz powieści „Krew nie woda”. Ponadto wyróżnione opowiadania zostaną zamieszczone na naszym portalu.
Nagroda czeka na Ciebie! Sponsorem nagród jest wydawnictwo MAG.

Pozdrawiamy
Redakcja Kawerny!