Draconesia MMORPG 2D

Draconesia jest to darmowy 2d MMORPG przez przeglądarkę, który począł swe istnienie na autorskim skrypcie.
Z początku były plany, by powstał na jednym z silników z rodziny vallheru, jednakże własny kod okazał się tym najlepszym.
W ów światku nie będzie sztywno postawionych klas postaci podczas tworzenia swojego bohatera z tego względu,
iż każda decyzja gracza będzie decydować, o tym do której kasty będzie należał. Bowiem zachowując się jak łotr, łotrem ów się stanie.
Grę tworzy jedna jedyna osoba i szybko się to nie zmieni, gdyż dla twórcy najlepiej zrobić wszystko po swojemu, by nie martwić sie o to, że ktoś coś źle zrobi, czy nie tak jak on sobie to do końca zaplanował. Zdaniem grupy testerów radzi sobie dobrze, gdyż wszystko wygląda należycie i trzymają kciuki, by tak pozostało. Do startu beta testów gra będzie prostym klikaczem z mapą dwuwymiarową niezawierającym żadnych tekstów fabularny, zatem w chwili obecnej nie wieje od niego, ani ksztą fabuły.
Silnik gry w założeniu miał być prosty i intuicyjny z wysokim poziomem trudności, oraz nieliniowym wątkiem fabularnym, by rozgrywka się szybko nieznużyła, a także nieograniczała poczynań graczy i taka w staraniach autora będzie. Im więcej aktywnych testerów się znajdzie, tym większy zapał do pracy będzie, a co za tym idzie okres testów się skróci i fabuła skryta w cieniu, niczym smok w swym leżu, kiedyś w końcu wyjdzie na światło dzienne, by przestać być uważaną za legendę, by dostrzegły i przejrzały na oczy wszystkie inne istoty, że były w błędzie, uważając się za te najpotężniejsze.

Przydatne linki:
http://draconesia.pl – Gra