[Redoran] Aleja zasłużonych

Pomimo późnej jesieni dzisiaj słońce rozgrzewało nie tylko dachy kamienic, ale i małego niziołka, który swym kaczym krokiem w towarzystwie trzech rycerzy przemierzał rynek. Zagadał do przekupki sprzedającej jabłka, zatrzymał się przy fonatnnie by wrzucić monetę z życzeniem by koncem końców dotrzeć do podwyższenia gdzie miał ogłosić nową wieść. Wiaderko podstawił mu jeden z ochroniarzy, które już kilkakrotnie idealnie służyło mu jako podwyższenie. Nim na swe gardło rzucił zaklęcie, nim jego głos rozbrzmiał donośnie pośród budynków okalających rynek, zaczekał, by Ci, którzy znaleźli się niedaleko, zdążyli podejść i nie uronić choćby jednego słowa.

– Drodzy Mieszkańcy!

W związku z nadchodzącymi małymi krokami, wielkimi zmianami, nasze drogie Władczynie proszą Was o pomoc. Powstanje właśnie miejsce, które nazwane będzie Aleją Zasłużonych.

Miejsce ma mieć na celu upamiętnić, uhonorować osoby, które przyczyniły się do rozwoju naszego Królestwa w każdym możliwym, znacznym aspekcie. Dlatego też proszą one właśnie Was, o przemyślenie dokładne, któż powinien znaleźć się w tym miejscu, kto zasługuje na miejsce i pozostawienie po sobie znaku bytności dla obecnych i nowych mieszkańców. Wszystkie Wasze propozycje będą zbierane w budynku forum zewnętrznego, w sali Ogłoszeń.

Zapraszamy!

Ostatnie słowa zagłuszył rumor jaki już w połowie przemówienie rósł niesłychanie szybko, by zagłuszyć nawet magicznie wzmocnione gardło niziołka. Owy teraz poprawiwszy kolorową kamizelkę zeskoczył z wiaderka i skierował swoje małe stópki w stronę wcześniej wspomnianego budynku.

Wątek na forum Redoranu.

Witam Was bardzo serdecznie,

W związku ze zbliżającą się Nową Erą, w związku z porządkami prowadzonymi jak widzicie nie tylko w wyglądzie, ale i w organizacji, mamy do Was prośbę.

Gra Redoran już niedługo skończy osiem lat, również niedługo stanąć ma na nowo. Nie można w tym czasie zapomnieć jednak o osobach, którzy tworzyli jego historię, pomagali się rozwijać, czy też byli kluczowymi osobami w historycznych zwrotach naszego Królestwa. W odbudowanym Redoranie znajdzie się miejsce zwane “Aleją Zasłużonych“. Chciałybyśmy właśnie tam zamieścić imiona i nazwiska postaci oraz w skrócie (bo pewnie wszystkich nie będzie można), opisać czym się przysłużyły całemu naszemu społeczeństwu, z czego zasłynęły. Nikt jednak nie jest obiektywny, a i my nie jesteśmy w stanie pamięcią ogarnąć każdej osoby lub też możemy przeoczyć przypadkowo, dlatego też tutaj będzie Wasza rola jako osób, które wraz z nami śledziły i żyły w Redoranie.

Prosiłabym zatem, byście poniżej wypisali osoby, które według Was obowiązkowo powinny się znaleźć na tejże liście i dlaczego. Im więcej dana osoba otrzyma głosów, tym jest większa możliwość iż właśnie trafi do Alei, aczkolwiek również i to czego dokonała będzie tutaj ważnym elementem oceny.

Pamiętajcie, że to nie jest konkurs popularności, najładniejszego profilu, czy największych dotacji. Szukamy osób, które pomagały słowem, działaniem, wyobraźnią wypełniały i tworzyły tę Krainę.

ZAPRASZAMY!