[Santic] Konkurs na opis lokacji

W grze Santic pojawiła się nowa wieść dotycząca konkursu. Treść poniżej.

Wyobraź sobie plugawą knajpę o pokrytych błotem schodach, w zacinającym deszczu, z błyskającymi ślepiami latarni, z zapachem rynsztoka i skwaśniałej kapusty. Wyobraź sobie gwarny suk, kardamon i korzenne aromaty w upalnym południu. Stary młyn, w którego nieruchome koło wplątały się uschłe wodorosty. Kryjówkę przemytników wśród skał. Laboratorium alchemika. Starą latarnię morską nieopodal rybackiej wioski. Wyobraź sobie cokolwiek…
…i opisz.

Jest to konkurs na opis lokacji fabularnej, ważnej dla Twojej postaci, którym chcesz się podzielić z graczami Santic. Opisujesz JEDNĄ lokację, jak najbarwniej, szczegółowo, długość opisu dowolna. Nie załączamy grafik- to słowa mają nas oczarować. Spraw, byśmy zobaczyli to miejsce Twoimi oczami, poczuli zmysłami, znaleźli się tam- czy z uczuciem zachwytu, czy wstrętu, ale jak najpełniej. Praca może być częścią krótkiego opowiadania, fragmentu sesji, może też być po prostu niezależnym opisem.

WAŻNE!

Opisywana lokacja musi się znajdować w świecie Santic, w konkretnej prowincji, musi być wierna realiom gry; może być to opis, będący rozwinięciem opisu inwestycji, którą już posiadasz.
Termin: do 10 stycznia.
Prace proszę nadsyłać na pocztę do Tullileath (188) lub Jagir (100)

Nagrody:

1 miejsce 3 PF i 25 złotych wiwern

2 miejsce 2PF i 15 złotych wiwern

3 miejsce 1 PF i 5 złotych wiwern

Nagrodzone lokacje zostaną wprowadzone do gry.