[Draconesia] preBeta #1 – Dwuwymiarowa mapa gry

Parę dni temu ruszyły prace nad mapą dwuwymiarową i idą nadal, aż po dziś dzień cały. Dawno temu zapowiadana mapa z animacją naszej postaci i innych graczy w technologii Ajax wkońcu powstały. Dla poparcia jej istnienia smocza dolina Draconesii wezwała do siebie sługę, tak.. sługę! Ów sługa miał za zadanie upamiętnić widok mapy owej i tak też właśnie uczynił. Był on wybrany jako pierwszy, bowiem miał do Nas najbliżej. Stąd ta jakość drugiej klasy, ale bez obaw.
Na oczy nasze i przodków przysięgamy, lepiej wygląda naprawdę na żywo, dowieść można oczyma swymi. Wiara czyni cuda, jak mawiają, dlatego właśnie draconesiańczycy się starają. Mapa już jest, ale nieskończona.. “Zróbcie przejścia!” – Ona woła.
Bo ją od stania boli jedna, druga noga. Ona nie stonoga, oj nie. Stać dłużej nie będzie, trawa miękka wokół przecie. Na glebę szybkim krokiem, przykucła i odetchła, zasneła przed zmrokiem. A oto filmy obiecane:

Mapa v1

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SqiKkXxX_VM[/youtube]

Mapa v2

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zfQwGCgefCc&feature=relmfu[/youtube]

Przejścia do innych lokacji też wkraczają.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4rNmOm7AJxc[/youtube]

Do witryny Naszej Was spraszamy, by nie lamentować, a komentować starania Nasze i może usłyszeć jakiejś krytyki, a może propozycje Wasze?
Draconesia woła siostry, bracia mili, obyście się nie spóźnili!

http://draconesia.tk/