Drzewo na Facebooku

Jak wiecie lub nie drzewo ma swoją stronę na FB http://www.facebook.com/yggdrasilpl (to teraz już wiecie).  Zapraszamy wszystkich naszych sympatyków oraz hejterów do polubienia tej strony. Wiele osób częściej korzysta z tego medium dlatego aby być na bieżąco z informacjami dotyczącymi gier TGF warto zasubskrybować naszą stronę.

Przypominamy również o naszym forum, na którym można uzyskać wiele ciekawych informacji (poczynając od programowania po porady dotyczące promocji) a także porozmawiać ot tak na luzie ;) Zawsze jakaś grupka małych zapaleńców przebywa tam aby zabawiać nowo przybyłych rozmową.

Wkrótce mamy zamiar podsumować nasze ostatnie ankiety, które dały dość ciekawy obraz tego co lubicie. Przygotowujemy też mały konkursik, w którym do wygrania będzie kilka książek ;) Na pewno pojawi się też kilka nowych artykułów dotyczących światka TGF.
Dodaliśmy też nowe, ciekawsze tzw. reaction buttons pod artykułami. Może nie pozwalają przekazać wszystkich uczuć jakimi darzycie dany tekst ale wyrażają w pewien sposób nastawienie redakcji do problemu teraźniejszości i rzeczywistej beczności pewnych zachowań.

Pozdrawiamy
Redakcja