[Kroniki Fallathanu] Noworoczne zmiany

W Fallathanie wraz z początkiem roku ożywiła się społeczność w związku ze zmianami jakie zostały zaproponowane przez administrację. Dotyczą one głównie fabularnej strony gry, z kolei techniczna aktualizacja jest w drodze i pewnie wkrótce zostanie opublikowana.
W każdym razie zmiany fabularne dotyczą np. ras premiowanych. Rasa premiowana to w tradycji KF rasa, która nie jest dostępna od razu, aby ją otrzymać należy spełnić jakieś warunki (do teraz był to test rekrutacyjny, wcześniej zaś sesje rekrutacyjne itp.). Obecna propozycja dotyczy takiej zmiany, że Opiekunowie ras premiowanych otrzymają te rasy w zarząd i sami będą decydować o tym kto i na jakich zasadach będzie do nich rekrutowany. Takie zasady panowały kiedyś na GW, tylko teraz administracja nie ma zamiaru w ogóle wtrącać się w te rasy, jak sobie Opiekunowie pościelą tak rasa będzie wyglądać. Całą dyskusję na ten temat można przeczytać tutaj. Dalej, jeśli chodzi o cywilizację relacji między graczami a administracją powstał ten wątek. Jest to zaproszenie do współudziału w pracach nad KF, każdy niezależnie od wiary i poglądów może w tym uczestniczyć. Wiele osób już zadeklarowało i podjęło się różnych zadań, między innymi Sathenna oraz Neidre zajęły się Fanpagem KF gdzie zorganizowały ostatnio noworoczny konkurs. Z kolei Odalla postanowiła zrobić listę wszystkich rodów istniejących w Fallthanie.
W kwestii technicznych rozwiązań także coś się dzieje. Tutaj może was zainteresować temat dotyczący różnic między rasami. Ponieważ w grze rasy różnią się marginalnie, zwłaszcza w późniejszym etapie gry, dlatego też podjęto próbę zwiększenia różnic, głównie przez zmiany w rozwoju cech. Jeśli chcecie pomóc przy opisach związanych z techniką to napiszcie do Ksywdzila, który jest mastermaindem od rozkminiania mechaniki KF.
Przy okazji forum KF dochrapało się nowego wyglądu ;)

1548214_698480403530309_160171376_o

Tymczasem to mniej więcej wszystko.
Wszystkiego dobrego w nowym roku :)
Administracja KF