Erona TGF

“Wyobraź sobie świat w którym bezpieczeństwo członków Twojej rodziny i znajomych wciąż jest zagrożone.  Świat, w którym polityka bezlitośnie splata się z każdą, choćby najbardziej błahą dziedziną życia i zmusza wszystkich – chcących czy nie – do zaangażowania po którejś ze stron. I wreszcie: wyobraź sobie prastare bóstwa, pozornie tylko nieobecne w realnym świecie, w rzeczywistości wciąż rywalizujące w pewnej  brutalnej grze. Grze, w której pionkiem jest każda żywa istota. Czy czujesz dreszczyk emocji?”

Po wielu dniach ciężkiej pracy udało się – Erona otwiera swe skromne progi dla graczy. Jest ciekawie; ruszamy z pierwszą sesją fabularną, poszukujemy chętnych do objęcia stanowiska Prokuratora i MG. Zachęcamy i zapraszamy również byście dołożyli cegiełkę do uniwersum, tworząc własny projekt – rodu, organizacji czy elementu świata.
Oprócz dopracowanej grafiki, długo pracowaliśmy nad optymalizacją systemu Vallheru, dodając do silnika kilka własnych modyfikacji. Nacisk położyliśmy jednak na fabularną stronę rozgrywki –  w efekcie możemy pochwalić się wyjątkową atmosferą i dobrą jakością zrealizowanych w grze projektów.
Rozgrywka rozpoczyna się w momencie, gdy wojska wrogiego państwa powoli – acz nieubłaganie – zbliżają się do bram stolicy państwa erońskiego. Wielki Konsul, czyli głowa dumnego narodu Erończyków, zarządza pełną mobilizację i postanawia spotkać się z przeciwnikiem w otwartym polu. Czy uda się odeprzeć ten atak? A może Tsar padnie i ostatecznie zniknie nadzieja na utrzymanie niezależności Erony od większego sąsiada? Na te i inne pytania nie znamy odpowiedzi. Zależy ona bowiem od zaangażowania graczy – na co więc czekasz? ;)
Możesz zostać kim chcesz – politykiem, wojownikiem albo nic nie znaczącym wieśniakiem. Pamiętaj jednak, że historia na pewno się o Ciebie upomni. Pytanie tylko: kiedy? I czy jesteś na to gotowy/-wa?

Przydatne linki:
Strona gry: www.erona.pl
Forum: forum.erona.pl
Facebook: https://www.facebook.com/eronatgf?fref=ts