Strefa Sesji RPG

Spragniony nowych doznań? Złakniony romansów i intryg? Znudzony szarą codziennością? A może po prostu poszukujesz kompana do podróży lub chcesz napić się piwa w karczmie? To wszystko, a nawet więcej znajdziesz na Strefie Sesji RPG.
Jest to forum od ludzi dla ludzi, gdzie gracze okazują sobie szacunek. Próżno tu szukać hejterów, i trolli, wojen i rywalizacji. W zamian na każdym kroku można spotkać kogoś, kto chętnie z tobą porozmawia, czy wesprze cię w ciężkich chwilach.

Wśród naszych sesji każdy znajdzie coś dla siebie. Post-apokalipsa? Proszę bardzo. Anime i manga? A i owszem. Fantasy pełne przygód i magii? Jak najbardziej. To są tylko niektóre z przykładów sesji, jakie są prowadzone na SSRPG. Uczestniczyć w nich może każdy. Podobnie każdy może zasmakować bycia Mistrzem Gry i poprowadzić własną sesję. Spróbować swych sił mogą wszyscy. Martwisz się, że sobie nie poradzisz? Bez powodu. Każdy z naszych MG z chęcią podpowie ci, co możesz zrobić lepiej. Gdy natomiast należysz do graczy z wyższej półki, znajdziesz okazję by pomóc tym, którzy sobie nie radzą.

Ponadto dla słabszych graczy przeprowadzane są specjalne szkolenia, dzięki którym każdy ma szansę poczuć się w zabawie pewnie. Chciałbyś wziąć udział w jakiejś sesji lub takową poprowadzić, ale nie masz pomysłu? Wystarczy napisać w odpowiednim temacie, a znajdzie się ktoś, kto poda ci pomysł lub poprowadzi dla ciebie sesję.

Nie lubisz PBF, lecz pisujesz opowiadania? Możesz założyć sesję literacką! Tutaj to ty decydujesz, czym jest dla ciebie zabawa.

Poza sesjami forum oferuje czat, na którym możesz rozmawiać z innymi graczami na żywo, lub zagrać z nimi w sesję czatową. Ponadto codziennie na naszym czacie można zagrać w tradycyjnej już sesji PBC – Karczma. Tutaj wszystko jest możliwe, a jedynym ograniczeniem jest przestrzeganie norm prawnych i zasad kultury osobistej. Każdy jest tutaj mile widziany i znajdzie przygodę dla siebie.

Zarówno Mistrzowie Gry, jak i sami gracze czerpią z wielu źródeł przy tworzeniu sesji i postaci. Mogą być to mity, legendy, książki i gry, a nawet własne uniwersa. Często jest to też historia, filmy, lub komiksy. Każdy pasjonat sesji z pewnością znajdzie tu coś dla siebie.

Nadal nie jesteś przekonany? Po prostu sprawdź i przekonaj się że warto.

grajzadarmo