Dragon Domination – i Ty możesz być Smokiem!

Witam Was Serdecznie!

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić nową grę PBF w klimacie fantasy. Jednak nie jest to gra o elfach czy krasnoludach, a o smokach! Tak, właśnie! Czyż nie marzyliście nigdy o tym by mieć skrzydła i ziać ogniem? Albo mieć łuski? Ja przyznam szczerze, że z miłą chęcią bym paru osobom przypiekła zadek ;)

Zapraszam więc do czytania i kto wie: może spotkamy się w podniebnym locie?

______________

W odległej, pradawnej krainie, która nie miała nazwy, mieszkały majestatyczne smoki. Królowały nad tym światem od niepamiętnych czasów, nie mając żadnych naturalnych wrogów.
Błogie życie gadów jednakże stanęło pod znakiem zapytania kiedy do wybrzeży kontynentu przycumowały tajemnicze statki. Na ich pokładach znajdywały się dwunożne, dotąd nieznane smokom istoty. Nie reprezentowały się zbyt okazale i wielkie gady z początku nie dostrzegały w nich zagrożenia. I to był błąd, gdyż ludzie mieli czas aby się osiedlić na dzikich ziemiach i zacząć je eksploatować. Nazwali oni tą krainę Aurorą i z czasem stawali się coraz bardziej odważni. Najpierw zaczęli zabierać zwierzynę łowną smokom, a potem także zaczęli i na nie przypuszczać ataki. Niektóre z gadów zabierali do niewoli aby wykorzystać jako wierzchowce, inni natomiast mordowali je z zimną krwią aby pozyskać ich potężne części ciała, zwłaszcza łuski i kości.
Blady blask padł na przyszłość wielkich gadów, najeźdźcy zza morza okazali się niebezpieczni i bardzo przebiegli. Stosowali oni narzędzia i technologie nieznaną smokom. Dotychczas zawsze radzące sobie samotnie wielkie gady stanęły przed trudnym zadaniem – zjednoczyć się i zniszczyć zagrożenie. Jak to jednak bywa, takie rzeczy nie są wcale takie proste, a smoki poróżniły się między sobą. Czy będą wstanie sprostać ludziom? Czy zjednoczą się? Nawet gwiazdy nie znają odpowiedzi na te pytania…
_________

Głównym celem na naszym forum jest tworzenie rodów i obejmowanie dominacji. Cele te można osiągać tylko przy współpracy. Twórzcie więc sojusze i pakty, najeżdżajcie wrogie rody aby je osłabić, porywajcie inne smoki i mordujcie ludzi. Nasz PBF stawia na dynamiczne, szybkie akcje, ale osoby szukające miejsca do odegrania rozbudowanych fabuł też znajdą tu dla siebie miejsce.

Co oferujemy:

– Dynamiczny styl rozgrywki. Nasz PBF stawia przede wszystkim na starcia pomiędzy graczami. Oddajemy do waszej dyspozycji liczne rangi ze specjalnymi mocami, zwoje z zaklęciami i przedmioty, które pozwalają wykorzystywać różne taktyki przy walkach i porywaniach.
– Nie ma u nas sztucznie stworzonych ugrupowań – to gracze je tworzą! Ponadto każdy z rodów walczy o Dominacje nad krainą, która daje liczne bonusy wszystkim swoim członkom. Oczywiście takie rody także mogą upaść, a ich dobytek może zostać rozkradziony.
– Prosta mechanika, która nie wymaga ślęczenia nad kalkulatorem czy nad kostkami dłużej niż nad pisaniem postu – wszystko jest uproszczone do minimum, a jednocześnie zachowuje realizm i balans.
– Smocze gatunki, które posiadają do siebie przypisane aspekty, mające wpływ na podatności i odporności danego smoka. Niektóre gatunki są unikalne i można je zdobyć tylko w określony sposób. Rozbudowany system dziedziczenia cech sprawia, że opłaca się przejmować postacie smoczątek.
– Sporo rzeczy do roboty na fabule takich jak; polowania, zbieranie surowców czy napadanie ludzkich włości.
– Posiadamy własny, dedykowany serwer Discord, który ułatwi komunikowanie się i organizowanie wszelkich grupowych akcji na forum. (Ma zastąpić archaiczne już konferencje z GG).

 

 Osobiście uważam, że gra jest warta zainteresowania i sama zastanawiam się co wybrać, bo jasnym jest, że pojawię się na pewno! ^^