Falloween 2 – Armia Cienia – Wydarzenie w KF

W Kronikach Fallathanu rozpoczęło się właśnie wydarzenie na którym można zdobyć poziom postaci i odznaczenia. Przynajmniej w tej fazie tak jest :) Wydarzenie potrwa do 7 listopada a nie wiadomo co się jeszcze może w trakcie wydarzyć.

 

 

Alucard, władca Armii Cienia postanowił wyjść z mgły otaczającej Irr i morze Irimgardzkie i zaatakować Laoden, nadmorskie od niedawna miasto Cesarstwa, w którym toczyły się wydarzenia związane z Końcem Ery. Cienie raz po raz szturmują mury miasta by zdobyć je a także dusze mieszkańców.

Zasady wydarzenia

1. Armia Cienia (AC) będzie co godzinę przypuszczać szturm na Laoden.

2. Szturm będzie przeprowadzany na każdą z ośmiu dzielnic.

3. Każda dzielnica posiada Armię, która będzie jej bronić przed atakiem, jeśli liczba Armii spadnie do zera dzielnica uważana jest za zdobytą przez AC.

4. Armia konsumuje żywność ((Armia/4)+(Obsada wieży/2)) co godzinę. Jeśli tej zabraknie żołnierze zaczną dezerterować.

5. Mury zwiększają skuteczność Armii w obronie, im ich poziom wyższy tym straty w walce mniejsze.

6. Gracze mogą dołączać do Wież. Poziom gracza jest dołączany do HP wieży. Wieże wspierają sąsiadujące dzielnice w obronie.

7. Dynio-chleb potrzebny do wykarmienia wojska można zdobyć walcząc ze Skarabeuszem (poziom 1), Kretoszczurami (poziom 10), Wilkiem (poziom 20), Wilkiem Szablastym (poziom 30), Sowodźwiedziem (poziom 40), Lwem Morskim (poziom 50), Białym Wilkolodem (poziom 60), Athach (poziom 70), Kodo (poziom 80), Chimerą (poziom 90), Smokożółwiem (poziom 120).

 

Zapraszamy