Nabór na Skrybów i konkurs dla Elfów


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 7.3/10 (3 ocen)

Kroniki Fallathanu mmoRPG Jako iż w grach TGF ostatnio stagnacja, wiadomo matury i inne bzdury odciągają graczy od gry, wrzucamy informację z KF dotyczącą naboru na Skrybów.

Nabór na Skrybów

Jeśli dysponujesz czasem, lubisz czytać profile i pomagać innym, jest to ogłoszenie skierowane do Ciebie. Poszukuję trzech osób z co najmniej trzy miesięcznym stażem w grze do pełnienia funkcji Skryby. Stanowisko to wiąże się z pomaganiem innym graczom w tworzeniu profili, a także czynnym braniem udziału w organizowaniu konkursów profilowych. Zgłoszenia prosimy nadsyłać do id 702. Dodatkowym atutem będzie posiadanie poprawnego i dobrze skonstruowanego profilu postaci.

Arathia [702]

Konkurs dla Elfów

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom ambitnych graczy, pragniemy poinformować, że z dniem dzisiejszym 02.05.2013 otwarty zostaje konkurs na najlepszego przedstawiciela rasy ELF.
Profile osób zgłoszonych do konkursu (nie trzeba zgłaszać się osobiście może zgłosić inna osoba) będą oceniane przez Skrybów. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 12.05.2013 o północy.
Zwycięzcy (3 najlepsze profile) otrzymają punkty sławy, nagrodę do ekwipunku fabularnego i uznanie w oczach innych graczy. Zgłoszenia proszę nadsyłać do id 702. Zapraszamy do wzięcia udziału w tym konkursie.

Pozdrawiamy.