Na podbój Norsy!

Śniegi i chłód Norsy są niczym, gdy goreje w nas wola Ultimy!
Gdy zapłoną stosy,  ta kraina od razu stanie się cieplejsza…

Wypuściliśmy najnowszą aktualizację w LineCladis – Pustkowia Norsy. Otwiera ona przede wszystkim nową krainę dla postaci o poziomie 11. Fabuła główna gry przenosi się do pokrytej śniegiem Norsy, zamieszkanej przez lubujących się w miodzie pitnym i regularnych grabieżach wikingów, dzikie plemiona półludzkich Vorgorli, święte zwierzątka Bingerlingów – krwiożercze ryjówki i wiele innych! Razem w grze mamy już teraz ponad 100 różnych potworów, które można spotkać w miastach, na traktach i na przygodach. Część z nich powstała przy udziale naszych graczy 🙂

Szata graficzna LineCladis będzie ulegać teraz przekształceniom na bardziej nowoczesną i przejrzystą. Pierwsze zmiany można już zobaczyć. Mamy nadzieję, że dzięki temu nawet dla nowych graczy wszystko będzie teraz łatwiejsze. Zwłaszcza, że po pierwszym logowaniu, postać pojawia się w specjalnej nowej lokacji tutorialowej, gdzie można bezpiecznie stawiać pierwsze kroki w Elroth.

…Pokryty podróżnym kurzem pochód pątników zbliżał się ku celowi swojej wędrówki. Śmierdzący i zmęczeni wielodniową wędrówką piechurzy ujrzeli w końcu białe mury Atialonu. Także twój kij pielgrzymi stukał miarowo w ubity trakt wzbijając tumany pyłu z każdym krokiem.
– W końcu jesteśmy… – wyszeptał idący obok ciebie człowiek – Niech Ultimie będą dzięki! – dodał i zaczął modlić się żarliwie ze wzrokiem utkwionym przed siebie.
Białe wieże Świętej Twierdzy swą strzelistością zdawały się dotykać nieba. Potężny Zamek osadzony został na samym szczycie wapiennego wzgórza, będąc drogowskazem dla idących ścieżką Świętej Wojny…

To początek jednego z ponad 1000 już zadań w grze, które odkrywają zagadki Elroth przed chcącymi je poznać śmiałkami. W dodatku ilość doświadczenia za większość zadań została mocno zwiększona.

Zachęcamy do sprawdzenia najnowszych zmian tutaj: link
Starszych graczy zainteresować mogą zmiany w skillach oraz usunięcie pewnych ograniczeń – to wiąże się tradycyjnie już z darmowym resetem umiejętności. Ilość możliwych buildów jest teraz większa a wraz z 11 poziomiem i 3 umiejętnością aktywną zacznie być coraz ciekawiej. Zwłaszcza, że dotychczasowe offhandy – lewak i źródło można nosić teraz również innymi broniami niż sztylety i różdżki.

Do końca czerwca można też wykorzystać kod w Opcjach konta, który daje na 1 godzinę 100% boosta do doświadczenia: NORSAWKONCU.

Są również nowe tła instancji, nowe dodatki do awatarów (zwłaszcza brody dla krasnoludów są epickie 😉 oraz dwa nowe tła do profilu.

Z którą Frakcją zechcesz wkroczyć do Norsy? Zapraszamy do gry!

 

Dodaj komentarz