KF2 – nowy sezon Kryjówki Piratów

Z końcem lutego zakończył się w Kronikach Fallathanu drugi sezon Kryjówki Piratów. Jest to cykliczne wydarzenie dla przedstawicieli organizacji istniejących w grze, w którym mogą oni solo lub w parach walczyć z najsilniejszymi przeciwnikami w świecie Fallathanu. KP składa się obecnie ze 160 poziomów, które trzeba przechodzić od 1 do 160, samodzielnie lub w towarzystwie. Ostatnie 30 poziomów jest naprawdę wymagające i konieczne jest posiadanie pary, żeby pokonać przeciwników.

Pierwsze miejsce w 2 sezonie zdobyła organizacja Sanktuarium Strasznych Stworzeń potocznie zwana RrR. Drugie miejsce zajęła organizacja Najemników ZEW, w skrócie yyy też ZEW. Ostatnia na podium znalazła się organizacja rzemieślniczo-wojownicza Faktoria, zwana też FaK.

W czołówce znalazły się takie organizacje jak: Brama Cechowa, Bractwo Łowców, Gildia Magów, Górska Ferajna, Cichy Wspólnik, Korsarze Nacjańskiej Zagłady oraz Inkwizycja. Pełne wyniki można obejrzeć tutaj.

Nagrodą w wyścigu organizacji w KP są Punkty Wpływów, które organizacja może przeznaczać na wspieranie swoich Filii, rozwój na mapie świata oraz może je wykorzystać w sesjach fabularnych. Oprócz tego walki w Kryjówce są dla samych postaci bardzo opłacalne ponieważ dają dużo doświadczenia i złota.

Jednocześnie z końcem drugiego sezonu rozpoczął się trzeci, który potrwa do końca kwietnia. Jeszcze nie jest za późno żeby dołączyć do wyścigu!

Organizacyjne wieści

W grze pojawiła się wieść prezentująca fabularne osiągnięcia organizacji. Każda z organizacji miała okazję przesłać do Mistrzów Gry zajawki, w których mogły przedstawić swoje zdobycze tak mechaniczne jak i fabularne. Na ten krok zdecydowali się: Czciciele Życia, Korsarze Nacjańskiej Zagłady, Górska Ferajna, Bractwo Łowców, Brama Cechowa, Faktoria, ZEW i Gildia Magów. Poczytać o tym możecie w wieści.