Ninja Gaiden PBF

Ninja Gaiden PBF, czym to jeść.
Ninja Gaiden to istniejąca nieprzerwanie już od 9 lat gra PBF w realiach mangi i anime Naruto. Stworzony przez fanów dla fanów świat opierający się na twórczości Masashiego Kishimoto jest nieustannie rozwijany przez Administracje i zaangażowanych graczy. Na forum otrzymacie możliwość kreowania fabuły swojej postaci w niemal dowolny sposób. Pięć wiosek, ponad czterdzieści dokładnie opisanych klanów, setki jutsu oraz nieskończona ilość możliwości jest tym, co czeka Cię po przekroczeniu progu NG. Walki shinobi, oblężenia wiosek, podboje krajów, własne jutsu, pakty ze zwierzętami, polowania na artefakty, lub zbiegłych ninja są tylko maleńkim wycinkiem tego, co możesz zrobić u nas na forum. Zapraszamy wszystkich chętnych do rejestracji na forum i zgłębienie tajemnic naszego świata!

Najnowsze wydarzenia ze świata gry.

Fabuła gry Ninja Gaiden PBF rozgrywa się w alternatywnej przyszłości świata wykreowanego przez Masashiego Kishimoto. Trzy dekady po zakończeniu Wielkiej Wojny Shinobi czasy pokoju zostały zakończone. Zdrada jednego z Wielkich Krajów pchnęła świat w objęcia kolejnej wojny, lecz nie było to najgorsze, co czekało ludzi, żyjących w tych czasach. Z nieba zstąpiły Awatary Zniszczenia rozpoczynając swoją krucjatę. Dziesięć odłamków duszy Jubiego uwięzionych w ciałach zwykłych śmiertelników spustoszyło z łatwością świat shinobi. Konoha, Iwa, Kumo i Kiri upadły na kolana pod siłą Dziesięciu. Ukryte Wioski zmuszone były zapomnieć o waśniach i skupić się tak jak trzydzieści lat temu na wspólnej walce o przetrwanie swojego świata. Nie było to łatwe zadanie, lecz wspólnie udało im się przeciwstawić tej sile. Świat wrócił do dawnych podziałów rozdrapując stare rany i otwierając nowe. Wydaje się, że czasy spokoju na dobre minęły. Co chwila nowe konflikty targają niegdyś spokojnymi krajami. Ziarno niechęci wobec shinobi zasiane w sercach zwykłych ludzi niedługo wzejdzie przynosząc początek nowego porządku. Tylko od Was zależy jak on będzie wyglądać.

Jeśli nie shinobi to, kto?

Na forum wprowadziliśmy możliwość gry osobą, dla których najważniejsza jest interakcja między postaciami, a walka i treningi stanowią dla nich niepotrzebny dodatek. Jeśli masz ochotę możesz grać, jako zwykły człowiek, mieszkaniec jednego z krajów i rozwijać swoją fabułę w świecie zdominowanym przez shinobi. Pokaż światu, że prawdziwa siła nie leży w mięśniach i barbarzyńskiej walce, a w sercu, bądź w pieniądzach! Stań na czele kraju, lub organizacji przestępczej i kształtuj świat naszej gry! Opcja ta dostępna jest zarówno dla nowych graczy jak i tych, którzy mają już własną postać shinobi.

 

Zapraszamy serdecznie do gry na naszym forum!

Dodaj komentarz