Aktualizacja 1.3 w LineCladis

11 maja w LineCladis wprowadzono najnowszą aktualizację zawierającą garść zmian, które z jednej strony są typowo kosmetyczne, z drugiej ułatwią każdemu nowemu graczowi nadgonienie starych wyjadaczy z poziomem.

Obecny maksymalny poziom w grze to 10 a do dyspozycji gracza jest cała kraina Eadern, z rozsianymi po niej wioseczkami i miastami. Jednym z nich jest Drohszcz – stolica Eadern, który razem z towarzyszami ze swej frakcji można zdobyć na Froncie. Zarówno stolica (na grafice) jak i pozostałe miasta obecnie dostępne w grze – Trójdroże, Atialon i Dobrochoczo, zyskały nowy, kolorowy wygląd. Poruszanie się po nich jest teraz wygodniejsze i powinno być bardziej przejrzyste.

Aby jednak walczyć o stolicę, trzeba zdobyć trochę doświadczenia! Najłatwiej to zrobić na instancjach, gdzie usunięto ograniczenie do doświadczenia dla postaci o poziomie wyższym niż poziom instancji. Również na traktach między miastami można całkiem wygodnie poekspić, Przydrożni Zbóje dostarczą mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Tylko nie zapomnijcie bandaży! Oprócz tego postaci o poziomie 4+ mogą za zdobyte w zadaniach dziennych talizmany z rogu jelenia zmierzyć się z Bohyniami – tajemniczym rodem kobiet broniących Lasu Jelenia. W nagrodę otrzymacie 30% boost do doświadczenia trwający przez godzinę.

Znerfiliśmy tez budowę (daje teraz 7 pkt życia a nie 10) oraz boską ochronę. Wszystkie postaci otrzymały także darmowy reset cech, każdy gracz może punkty rozdać na nowo.

Kovu oprócz odmalowania miast na nowo przygotował też szramy dla waszych awatarów oraz nowe fryzury dla ludzi.

Devteam powiększył się nam o drugiego admina technicznego. Midan jest w LC praktycznie od początku. Pamiętamy jeszcze, że był w drużynie, która ubiła pierwszego bossa w grze. Aż się łezka w oku kręci…

W każdym razie zapraszamy do gry oraz na naszego discorda. Tworzymy dość niewielką, ale zgraną społeczność otwartą na nowych graczy!

Dodaj komentarz