Konkurs w Redoranie

W związku z nadchodzącym już dużymi krokami Świętem Zakochanych, zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie na miłosną twórczość własną.

Nie narzucamy charakteru prac, cenimy dowolność i indywidualny charakter, mogą być pisane samodzielnie albo w parach. Na prace czekamy do 13 lutego. Zgłoszenia przyjmowane są na poczcie ID 1, 7 (kopia pracy) i powinny zostać zamieszczone na własnym profilu w zakładce Dzień Ślepego Gnoma. Dla uczestników konkursu pojawią się nagroda w postaci odznaki  na profilu w tabelce osiągnięcia . Co więcej aktualnie możecie spodziewać się cotygodniowych aktualizacji z zakresu mechaniki  i fabuły gry! Poza systemem przydzielenia odznak czekają was zmiany w walkach pvp , zmiana wyglądu statystyk  czy też punkty fabularne.

redoran1

Czym jest Redoran?
Redoran – przeglądarkowa gra tekstowa, oparta na silniku Vallheru 0,7, utrzymana w klimacie fantasy. Jak pisze jeden z rangowych, Redoran to „typowy świat Magii i Miecza. Kulturowo blisko sytuacji Francji i Brytanii z późnego średniowiecza i/lub ewentualnie bardzo wczesnego renesansu.” Oprócz tego nikogo nie dziwią tu zamieszkujące lasy elfy, driady czy też krasnoludy bądź barbarzyńcy, którzy na swoje siedliska wybrali sobie góry.

grajzadarmo

Dodaj komentarz