Otwarcie Yggdrasil

Minął ponad rok od kiedy portal został zamknięty i przyszedł w końcu czas, żeby go reaktywować. Trochę się w świecie dzieje i myślę, że warto o tym czasem popisać.

Kiedy rezygnowałem z prowadzenia Yggdrasil nie wiedziałem jeszcze, że kilka miesięcy później zrezygnuję z adminowania w KF. Jednak życie przycisnęło różnymi sprawunkami i nie miałem możliwości by pogodzić wszystko. Także od stycznia 2019 roku nie jestem już adminem KF, teraz tę funkcję pełni mój dobry przyjaciel Piotr aka Mistic. Po opuszczeniu progów Kronik w ogóle musiałem zrezygnować z TGFów i w sumie nie było mnie przez ponad pół roku. Po powrocie oczywiście okazało się, że żadnego armagedonu, przed który mnie ostrzegano nie było. KF stoi jak stał, TGF żyje swoimi sprawami. Z perspektywy czasu ta przerwa wpłynęła na mnie bardzo ożywczo, acz ciągle muszę się pilnować by nie wchodzić w adminowe buty. To jest jedna z tych rzeczy, których mi nie brakuje a jednocześnie tak silnie zakorzeniona w mojej psychice, że chciał nie chciał czasem wpadam w stare koleiny myślowe.

No dobra, ale co teraz? Wróciłeś i znowu będziesz mówił wszystkim jak mają żyć człowiecze? Gdzie tam. Oczywiście każdy lubi mówić innym jak mają żyć, grać i się kochać ale ja wolałbym się jednak skupić teraz na tematach, które mnie w TGFach pociągają, a mianowicie na grze fabularnej. Dlatego na portalu pojawią się teksty, które będą w jakiś sposób przybliżać naszą formułę odgrywania postaci, pojawi się także odświeżona lista gier w jakich można tę postać odgrywać, postaram się też zebrać do pisania na portalu jakaś zacne grono. W końcu w samym środowisku mamy wiele osób, które może chciałyby się podzielić swoją ogromną wiedzą. Zobaczymy jak to wyjdzie.

Istnieje też jakaś szansa, że odpalimy jakieś konkursy dla stałych czytelników 🙂

Zdaję sobie sprawę z tego, że światek TGF ma swoje za uszami, że ja mam swoje za uszami, że istnieją bardzo głębokie podziały między nami. Jednak mam nadzieję, że wraz z tym startem portalu uda się przynajmniej część zabliźnić, uspokoić. Niby wszystko po staremu ale czuję, że coś nowego się wykluwa. W każdym razie jeśli macie jakiś pomysł na tekst do portalu, albo chcielibyście zostać stałymi redaktorami to zapraszam na email kontakt@ygg.pl.

Do przeczytania.

Dodaj komentarz